BEZPIECZNY TRENING W SUPER ATMOSFERZE!!!

  • Na zajęcia wymagany jest wygodny krótki strój sportowy. Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

 

  • Jeśli jesteś osobą która wcześniej nie trenowała, to nie potrzebujesz swojego sprzętu… pożyczymy Ci klubowy.

 

  • Nie martw się o sparingi… w naszym klubie odbywają się tylko dla chętnych, co dwa tygodnie.

 

 

Sprawdź nasz harmonogram i wybierz grupę, która będzie dostosowana do Twoich możliwości. Jeśli masz problem z wyborem, zadzwoń do nas, a my Ci doradzimy tel. 796129017.

 

GRUPY W HIGH KICK GYM:

INTRO – zajęcia dla osób które wcześniej nie trenowały, Uczestnicy zajęć poznają nazewnictwo i zasady stosowane w kickboxingu. Popracują nad sprawnością fizyczną oraz nauczą się prawidłowego wykonywania elementów technicznych. Na tym etapie szkolenia nie odbywają się sparingi.

ZAJĘCIA TYLKO DLA PAŃ – od poniedziałku do czwartku o 20:0  na sali można wziąć udział w treningu aeroboksu lub treningu obwodowym.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA – w tej grupie mogą ćwiczyć osoby które przeszły szkolenie INTRO, lub takie które wracają do treningów po dłuższej przerwie. Spa

GRUPA ŚREDNIOZAWANSOWANA  do zajęć mogą przystąpić osoby które w opinii trenera znają już podstawy i mogą rozpocząć naukę na wyższym poziomie. Treningi polegają na doskonaleniu nabytych umiejętności, kształtowaniu wybranych cech motorycznych oraz nauce coraz trudniejszych kombinacji, które można zastosować w walce. Na tym poziomie sparingi odbywają się tylko dla osób chętnych.

MORNING KICKBOXING – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Na treningach doskonalimy swoją technikę oraz pracujemy nad sprawnością fizyczną.

Harmonogram