Treningi dla dorosłych

TRENUJ KICKBOXINGI I ZBUDUJ ATLETYCZNĄ SYLWETKĘ ORAZ PEWNOŚĆ SIEBIE

  • Grupy w naszym klubie podzielone są wg poziomów zaawansowania, dzięki czemu efekty treningowe można poczuć z tygodnia na tydzień
  • Indywidualne podejście do każdego z ćwiczących
  • Na zajęciach dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz odpowiednią atmosferę!

SALA B

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
11:00           Trening funkcjonalny
17:00 Rodzice dzieci

5-9 lat

Rodzice dzieci

9-12 lat

Rodzice dzieci

5-9 lat

Rodzice dzieci

9-12 lat

18:15 INTRO  INTRO INTRO  INTRO INTRO
20:15 Kickboxing tylko dla Pań Kickboxing tylko dla Pań

SALA C

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
9:00 Morning Kickboxing Morning Kickboxing Morning Kickboxing
17:00 Dzieci 5-9 lat Dzieci 9-12 lat Dzieci 5-9 lat Dzieci 9-12 lat
18:15 Grupa średniozaawansowana Grupa średniozaawansowana Grupa średniozaawansowana Grupa średniozaawansowana Grupa średniozaawansowana
19:30 Grupa

zaawansowana

Grupa

Zaawansowana

Grupa

Zaawansowana

Grupa

Zaawansowana

Grupa

zaawansowana

 

INTRO – zajęcia dla osób które wcześniej nie trenowały, Uczestnicy zajęć poznają nazewnictwo i zasady stosowane w kickboxingu. Popracują nad sprawnością fizyczną oraz nauczą się prawidłowego wykonywania elementów technicznych. Na tym etapie szkolenia nie odbywają się sparingi.

MORNING KICKBOXING – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Na treningach doskonalimy swoją technikę oraz pracujemy nad sprawnością fizyczną.

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA  do zajęć mogą przystąpić osoby które w opinii trenera znają już podstawy i mogą rozpocząć naukę na wyższym poziomie. Treningi polegają na doskonaleniu nabytych umiejętności, kształtowaniu wybranych cech motorycznych oraz nauce coraz trudniejszych kombinacji, które można zastosować w walce. Na tym poziomie sparingi odbywają się tylko dla osób chętnych.

GRUPA ZAAWANSOWANA przeznaczona jest dla osób z dłuższym stażem, które chciałyby sprawdzać swoje umiejętności podczas sesji sparingowych i startów w amatorskich zawodach. Uczestnicy pracują nad taktyką, przygotowaniem fizycznym i wykorzystaniem swoich umiejętności w walce. Na tym etapie szkolenia sparingi są nieodłącznym elementem zajęć.

KICKBOXING TYLKO DLA PAŃ – jak sama nazwa wskazuje są to zajęcia tylko i wyłącznie dla płci pięknej. Na zajęciach połączone są elementy aeroboksu z kickboxingiem.