Treningi dla dorosłych

TRENUJ KICKBOXINGI I ZBUDUJ ATLETYCZNĄ SYLWETKĘ ORAZ PEWNOŚĆ SIEBIE

  • Grupy w naszym klubie podzielone są wg poziomów zaawansowania, dzięki czemu efekty treningowe można poczuć z tygodnia na tydzień
  • Indywidualne podejście do każdego z ćwiczących
  • Na zajęciach dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz odpowiednią atmosferę!

 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
9:00 MORNING KICKBOXING MORNING KICKBOXING MORNING KICKBOXING
18:00 INTRO INTRO  
18:30 GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA  
19:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA
19:30 GRUPA ZAAWANSOWANA GRUPA ZAAWANSOWANA GRUPA ZAAWANSOWANA
20:15 KICKBOXING TYLKO DLA PAŃ KICKBOXING TYLKO DLA PAŃ  

 

INTRO – zajęcia dla osób które wcześniej nie trenowały, Uczestnicy zajęć poznają nazewnictwo i zasady stosowane w kickboxingu. Popracują nad sprawnością fizyczną oraz nauczą się prawidłowego wykonywania elementów technicznych. Na tym etapie szkolenia nie odbywają się sparingi.

MORNING KICKBOXING – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Na treningach doskonalimy swoją technikę oraz pracujemy nad sprawnością fizyczną.

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA  do zajęć mogą przystąpić osoby które w opinii trenera znają już podstawy i mogą rozpocząć naukę na wyższym poziomie. Treningi polegają na doskonaleniu nabytych umiejętności, kształtowaniu wybranych cech motorycznych oraz nauce coraz trudniejszych kombinacji, które można zastosować w walce. Na tym poziomie sparingi odbywają się tylko dla osób chętnych.

GRUPA ZAAWANSOWANA przeznaczona jest dla osób z dłuższym stażem, które chciałyby sprawdzać swoje umiejętności podczas sesji sparingowych i startów w amatorskich zawodach. Uczestnicy pracują nad taktyką, przygotowaniem fizycznym i wykorzystaniem swoich umiejętności w walce. Na tym etapie szkolenia sparingi są nieodłącznym elementem zajęć.

KICKBOXING TYLKO DLA PAŃ – jak sama nazwa wskazuje są to zajęcia tylko i wyłącznie dla płci pięknej. Na zajęciach połączone są elementy aeroboksu z kickboxingiem.