Cross Kick tylko dla pań - High Kick Gym

Cross Kick tylko dla pań

Niezwykle popularny i doceniany przez kobiety trening ułatwiający osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Trening łączy ze sobą ćwiczenia aerobowe z treningiem wytrzymałościowym i oporowym. W trakcie zajęć uczestniczki wykonują od kilku do kilkunastu różnych ćwiczeń z powtórzeniami. Intensywność treningu oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia aktywują wszystkie partie mięśni, pozwalając osiągnąć zachwycające rezultaty i znacząco wpływając na poprawę wydolności fizycznej. Zajęcia tylko dla kobiet świetnie wpływają na kształtowanie sylwetki. Poprawiają wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siłę, elastyczność, koordynację i zręczność.

Zajęcia Crosskick to wytrzymałościowo-siłowy trening, który łączy różne formy aktywności. Ma angażować jak najwięcej partii mięśniowych w jednym czasie. Wyróżnia się tym, że w czasie jednego obwodu nie ma przerwy. Taki trening ma poprawić sprawność fizyczną i koordynację ruchową, jednocześnie wyrabiając odporność krążeniowo-oddechową.

Na zajęciach poprawiane są cechy motoryczne tj. siła, szybkość, wytrzymałość i moc. Plan treningowy jest układany pod możliwości każdego ćwiczącego, a na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać. Oprócz mocnego treningu w super atmosferze, możesz zyskać lepsze samopoczucie i jakość snu. Ponadto wszystko odbywa się na w pełni profesjonalnie wyposażonej sali, pod czujnym okiem trenera.