O nas

Historia High Kick Gym

Klub High Kick Gym został stworzony z pasji oraz z zamiłowania do kickboxingu. Jego założycielem jest Wojciech Stawicki, który swoją przygodę trenerską zapoczątkował w swoim rodzinnym mieście w Złocieńcu. W tedy klub nosił nazwę Złocieniecka Akademia Kickboxingu, a zajęcia prowadzone były na sali gimnastycznej szkoły podstawowej, gdzie Wojciech był nauczycielem wychowania fizycznego. Z czasem treningi stawały się coraz popularniejsze, a chętnych przybywało. U dzieci i młodzieży rozwijała się pasja do sportu oraz aktywnego trybu życia, co przekładało się na liczne zwycięstwa podczas lig, gal czy innych zawodów kickboxingu.

W 2017 roku działalność została przeniesiona do Szczecina z początku tworząc klub UKS Szczecińska Akademia Kickboxingu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5. Treningi również i w tym mieście cieszyły się wielkim powodzeniem, co pozwoliło na dalszy rozwój klubu. Kolejni miłośnicy sportów walki, jak i ci którzy chcieli pierwszy raz spróbować swoich sił w kickboxingu coraz chętniej zapisywali się na zajęcia grupowe i indywidualne. Wówczas zajęcia zostały przeniesione do niewielkiego budynku przy szkole nr 5, gdzie w pełni wyposażona sala podniosła komfort treningów dla dorosłych i młodzieży.

Obecnie Klub nosi nazwę High Kick Gym i znajduje się na Pl. Kilińskiego 3 w Szczecinie. Treningi zaczynały się na sali mierzącej 110m2 z szatnią męską i damską, recepcją oraz małym sklepikiem ze sprzętem sportowym i suplementami firmy SFD. Dzięki dalszemu rozwojowi klub został powiększony o kolejne dwie klimatyzowane sale treningowe 60m2 i 130m2 oraz dwie szatnie, co daje większy komfort ćwiczeń. Do dyspozycji klubowiczów jest również parking.

Członkowie klubu trenują w grupach o różnym stopniu zaawansowania pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zajęcia są prowadzone w godzinach porannych i wieczornych tak, aby jak największa ilość osób mogła ćwiczyć w klubie. W ofercie są treningi dla tych co nigdy wcześniej nie mieli styczności ze sportami walki, początkujących jak i zaawansowanych. Od kickboxingu, po boks i zajęcia corsskicku, które wzmacniają całe ciało budując przy tym sportową sylwetkę. W klubie panuje rodzinna oraz miła atmosfera, a jego pracownicy codziennie dbają o to, aby każdy czuł się swobodnie i wyszedł zadowolony.

Zawodnicy klubu pod okiem głównego trenera Wojciecha Stawickiego odnoszą liczne sukcesy, wygrywając walki i zawody na poziomie Mistrzostw Polski w różnych formułach. Biorą również udział w galach i imprezach sportowych, są utytułowanymi Mistrzami i Vice Mistrzami Polski. W trakcie przygotowań do walk zawodnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie trenera jak i jego doświadczenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do High Kick Gym i zacząć swoją sportową przygodę zapraszamy na PIERWSZE BEZPŁATNE zajęcia próbne. Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej.

Nasi trenerzy

Marcin

Trener i zawodnik High Kick Gym, utytułowany Mistrz Polski w formule Low Kick oraz Vice Mistrz Polski Low Kick Pro-Am, na Mistrzostwach Polski K-1 zajął 3 miejsce. Trener Marcin prowadzi grupę początkującą i INTRO, na zajęciach stara się przekazywać jak najwięcej swojej wiedzy, tak aby każdy uczestnik mógł wykorzystać to w czasie treningu. Bezpieczeństwo na zajęciach grup początkujących jest bardzo ważne, dlatego Marcin bacznie czuwa nad wszystkimi. W swoją prace wkłada 100% siebie i stara się, aby każdy czuł się komfortowo podczas treningu. Nic nie umknie jego uwadze, a każdy błąd zostanie sprostowany. Jego zaangażowanie widać od razu, co udziela się wszystkim jego uczestnikom. Progres każdego klubowicza jest ważny dla naszego trenera, dlatego plan treningowy układa pod możliwości wszystkich. Zawsze uśmiechnięty i chętny do dzielenia się swoją wiedzą sportową.

Jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna przygodę z kickboxingiem śmiało możesz zacząć u Marcina, który na pewno podzieli się z Tobą swoją pasją oraz umiejętnościami.

Wojciech

Założyciel i Główny Trener High Kick Gym, były zawodnik, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski K-1 w Kickboxingu, ponadto na swoim koncie ma cztery walki zawodowe w K-1 i dwie w MMA. Ukończył studnia na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia na Uniwersytecie Szczecińskim. Swoją wiedzę uzupełniał licznymi kursami. Trener z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą. Prowadzi grupę średniozaawansowaną, dzieci oraz poranną.  Na każdych zajęciach stara się przekazać swoją wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Szkoli klubowych zawodników, którzy odnoszą liczne sukcesy na zawodach K-1. Dba o relacje ze wszystkimi klubowiczami, dlatego zawsze jest chętny do pomocy i rozmowy. Jego profesjonalizm na treningu można zobaczyć już w pierwszej chwili, a wszyscy klubowicze wychodzą z sali zawsze zadowoleni.  Dzięki jego cennym wskazówką, błędy są korygowane niemalże od zaraz, a plany treningowe są układane tak, aby każdy mógł im sprostać.

Jeśli opanowałeś podstawy kickboxingu i chciałbyś kontynuować swoją sportową przygodę Trener Wojtek na pewno Tobie w tym pomoże.