Trenerzy - High Kick Gym

Trenerzy

POZNAJ TRENERÓW PERSONALNYCH HGK

Wojciech Stawicki

Wojciech Stawicki

Założyciel i Główny Trener High Kick Gym, były zawodnik, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski K-1 w Kickboxingu, ponadto na swoim koncie ma cztery walki zawodowe w K-1 i dwie w MMA. Ukończył studnia na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia na Uniwersytecie Szczecińskim. Swoją wiedzę uzupełniał licznymi kursami. Trener z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą. Prowadzi grupę K-1 oraz treningi indywidualne. Na każdych zajęciach stara się przekazać swoją wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Szkoli klubowych zawodników, którzy odnoszą liczne sukcesy na zawodach K-1. Dba o relacje ze wszystkimi klubowiczami, dlatego zawsze jest chętny do pomocy i rozmowy. Jego profesjonalizm na treningu można zobaczyć już w pierwszej chwili, a wszyscy klubowicze wychodzą z sali zawsze zadowoleni. Dzięki jego cennym wskazówką, błędy są korygowane niemalże od zaraz, a plany treningowe są układane tak, aby każdy mógł im sprostać.

Jeśli podstawy kickboxingu masz w małym paluszku i chciałbyś kontynuować swoją przygodę sportowo-zawodniczą Trener Wojtek na pewno Tobie w tym pomoże.

Marcin Kujawa

Marcin Kujawa

Trener i zawodnik High Kick Gym, utytułowany Mistrz Polski w formule Low Kick oraz Vice Mistrz Polski Low Kick Pro-Am, na Mistrzostwach Polski K-1 zajął 3 miejsce jest również wielokrotnym zwycięzcą walk zawodowych. Trener Marcin prowadzi grupę początkującą i rekreacyjną, na zajęciach stara się przekazywać jak najwięcej swojej wiedzy, tak aby każdy uczestnik mógł wykorzystać to w czasie treningu. Bezpieczeństwo na zajęciach grup początkujących jest bardzo ważne, dlatego Marcin bacznie czuwa nad wszystkimi. Nic nie umknie jego uwadze, a każdy błąd zostanie sprostowany. Jego zaangażowanie widać od razu, co udziela się wszystkim jego uczestnikom. Progres każdego klubowicza jest ważny dla naszego trenera, dlatego plan treningowy układa pod możliwości wszystkich. Zawsze uśmiechnięty i chętny do dzielenia się swoją wiedzą sportową.

Jeśli jesteś osobą, która zna podstawy w kickboxingu śmiało możesz pójść do Trenera Marcina, który na pewno podzieli się z Tobą swoją pasją oraz umiejętnościami.

 

Weronika Maślanik

Weronika Maślanik

Trenerka Werka to studentka Diagnostyki Sportowej na WKFiZ, miłośniczka sportów walki i ciężkich treningów. Prowadzi grupę crosskick oraz treningi indywidualne siłowe, bądź kickboxingu. Z klubem HKG związana jest już od wielu lat i wie, jak poprowadzić zajęcia, aby każdy osiągnął swój cel. Sport był dla niej od zawsze priorytetem, dlatego nie wyobraża sobie innego miejsca do pracy niż siłownia. Jej charyzma oraz uśmiech daje miłą atmosferę, dzięki której jej podopieczni wychodzą zawsze zadowoleni z sali. Treningi układa tak, aby wszyscy dali sobie z nimi radę i progresowali w swoim tempie. Dla Werki ważne jest samopoczucie klubowiczów, dlatego zawsze lubi sobie z nimi pożartować i pogadać.

Jeżeli chciałbyś wzmocnić swoje ciało i zbudować atletyczną sylwetkę Trenerka Weronika zaprasza do siebie na treningi.

Krystian Biś

Krystian Biś

Mistrz kopnięć, reprezentant kadry PZKB, jego osiągnięcia sięgają Areny Międzynarodowej. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Polski. Uśmiechnięty i bardzo pozytywny członek naszego zespołu. Wszystkie kopnięcia ma opanowane do perfekcji, a dzięki swojej otwartości zyskuje uznanie wśród klubowiczów. Krystian prowadzi treningi indywidualne, gdzie skupia się na odpowiedniej pracy nóg, wraz z wyprowadzanymi ciosami. Jego treningi zawsze są rozpisane pod cele i założenia podopiecznego. Krystian stara się, aby na sali panowała miła atmosfera, a progres treningowy był widoczny z tygodnia na tydzień. Ten trener z chęcią podzieli się z Wami swoją pasją do kickboxingu, a przy okazji wzmocni wasz organizm.

Jeśli chciałbyś w swoim tempie nauczyć się kickboxingu Trener Krystian pomoże Tobie zrealizować ten cel. 
 

Kacper Skoczylas

Kacper Skoczylas

Jeden z naszych najmłodszych trenerów oraz zawodników. Kacper ma na swoim koncie liczne walki na Mistrzostwach Polski, ligach między klubowych, turniejach oraz wygraną walkę zawodową na gali SBS. To młody i utalentowany sportowiec, który wkłada 100% siebie w swoją pracę. Zależy mu, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo na jego zajęciach. Z chęcią Wam doradzi i opowie o swojej drodze sportowej. Trener Kacper zajmuje się grupą Intro, czyli taką, która dopiero zaczyna swoją przygodne z kickboxingiem. Swoją wiedze stara się przekazać w jak najprostszy sposób, aby dla każdego było wszystko zrozumiałe. Kacper to profesjonalista, jeśli chodzi o stronę techniczną, więc jeśli mu zaufacie to na pewno doprowadzi Was do Waszych celów.

Jeśli chciałbyś zacząć swoją przygodę ze sportami walki Trener Kacper pomoże Tobie w stawianiu „pierwszych kroków” na macie.