Treningi - High Kick Gym

Treningi

Treningi grupowe

Prezentacja video

Treningi grupowe

Dołącz do motywujących zajęć grupowych z kickboxingu, boksu, MMA lub CROSS-KICK i rozwijaj swoje umiejętności pod okiem trenera. Popraw wydolność organizmu i zadbaj o piękną sylwetkę w fantastycznej atmosferze i wśród osób, które łączy wspólna pasja do sportu.

Treningi indywidualne

Prezentacja video

Treningi indywidualne

Rozwijaj swoje umiejętności i osiągaj założone cele we własnym tempie dzięki indywidualnym treningom. Spersonalizowany plan treningowy i wsparcie motywacyjne trenera to gwarancja realnych efektów i pełnej satysfakcji.

Treningi dla dzieci

Prezentacja video

Treningi dla dzieci

Rozwijaj w dziecku pasję do sportu i aktywności. Treningi kickboxingu dla najmłodszych pozwolą w bezpieczny sposób poznać podstawowe techniki walki, nauczą dyscypliny, a także poprawią sprawność fizyczną.

Treningi dla kobiet

Prezentacja video

Treningi dla kobiet

Efektywne treningi opracowane specjalnie dla kobiet. Zadbaj o swoją sprawność, doskonałe samopoczucie, piękną sylwetkę i wydobądź siłę kobiecości podczas intensywnych treningów w wybornym klimacie i towarzystwie samych kobiet.

Treningi Personalne

Prezentacja video

Treningi Personalne

To nietypowe zajęcia, na których nie tylko popracujesz nad sylwetką i wzmocnisz ciało, ale również nauczysz się podstaw sztuk walki!

Pytania i odpowiedzi

Treningi odbywają się pod stałym nadzorem doświadczonego trenera, który dba o to, aby każdy uczestnik zajęć czuł się bezpiecznie i komfortowo. Podczas pierwszych zajęć nauczysz się podstaw sportów kopanych i uderzanych. Ciosy i kopnięcia są wprowadzane na tarcze treningowe, worki i łapy trenera. Sparingi rozpoczynają się dopiero na poziomie średniozaawansowanym i są jedynie dla osób chętnych.
Na pierwsze zajęcia należy zabrać wygodny strój sportowy. Najlepiej sprawdzą się krótkie spodenki i koszulka z krótkim rękawem lub bez. Panie mogą ćwiczyć w legginsach i topach. Obuwie sportowe nie jest potrzebne, ćwiczymy na boso lub w skarpetkach. Zakup rękawic bokserskich i ochraniaczy na pierwsze treningi nie jest konieczny. Po treningu przydadzą się przybory pod prysznic i oczywiście woda lub inny napój.
Możesz zacząć w dowolnym momencie. Oferujemy grupy o różnym poziomie zaawansowania, dlatego bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kickboxingiem, czy poznałeś już podstawy sportu, z pewnością znajdziesz grupę odpowiednią dla swojego poziomu. Jeżeli nie jesteś pewny swojego poziomu, trenerzy doradzą najlepszą grupę pod względem posiadanych umiejętności. Poznaj aktualną ofertę oraz harmonogram zajęć i dołącz do nas. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.
Aktywność jest niezwykle ważnym elementem rozwoju dziecka mającym bezpośredni wpływ na jego zdrowie, prawidłową postawę, kondycję i samopoczucie. Kickboxing jest równie dobrym sportem jak każda inna aktywność. Dodatkowym atutem kickboxingu jest nauka dyscypliny oraz wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa poprzez nabycie umiejętności stosowania podstawowych technik samoobrony, a także poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Kickboxing to również szansa na rozwój i osiąganie sukcesów sportowych w tej dziedzinie.
Uczestnicy treningów High Kick Gym startują w wielu zawodach sportowych, odnosząc liczne sukcesy. Jeżeli tylko masz chęć i zaangażowanie oraz jesteś gotowy do regularnych treningów, profesjonalni trenerzy przygotują Cię do udziału w zawodach i wesprą na każdym etapie przygotowań swoją wiedzą i doświadczeniem.
Obecna oferta treningów kickboxingu oferuje trzy poziomy zaawansowania: Intro – szkolenie dla osób początkujących, Grupa rekreacyjna – dla trenujących amatorsko i powracających do treningów oraz Grupa średniozaawansowana – dla osób, które rozwijają swoje umiejętności na wyższym poziomie zaawansowania. Oprócz kickboxingu zapraszamy na treningi bokserskie i MMA. Posiadamy także specjalną ofertę tylko dla kobiet, która obejmuje zajęcia z aeroboksu oraz treningu obwodowego i zajęcia dla dzieci.
Nie ma takiej konieczności. Aby brać udział w sparingach, należy posiadać wystarczającą wiedzę i umiejętności, dlatego sparingi rozpoczynają się dopiero na poziomie średniozaawansowanym i są jedynie dla osób chętnych. Jeżeli nie chcesz brać udziału w sparingu, możesz pozostać przy zwykłych treningach.
Każdy sport na początku jest wymagający i spotkasz się z wieloma trudnościami, ale na tym polega piękno sportu, że pomaga on pokonywać własne ograniczenia i przezwyciężać pojawiające się przeszkody. Kickboxing jest sportem, który wprowadzi Cię w pełen pasji świat sportów walki, poprawi kondycję, wytrzymałość, sylwetkę, a także wzmocni charakter. Bez względu na to czy uprawiałeś już jakiś sport walki, czy nie – jeżeli nie ma przeciwwskazań lekarskich możesz w każdej chwili rozpocząć treningi kickboxingu.
Na pierwsze treningi nie jest wymagane posiadanie specjalnego sprzętu. Wystarczy wygodny strój sportowy. Na dalszych etapach będą potrzebne rękawice bokserskich, ochraniacze piszczel-stopy i ochraniacz na zęby. W recepcji klubu możesz zakupić cały potrzebny sprzęt sprawdzonych firm i dobrej jakości.
W zależności od intensywności i częstotliwości treningów efekty będą pojawiały się stopniowo. Od zwiększenia kondycji, co zauważysz już po kilku regularnych treningach, męcząc się coraz mniej podczas wykonywania bardziej intensywnych treningów, aż po zmianę sylwetki i większą sprawność oraz wytrzymałość. Efekty związane z umiejętnościami kickboxerskimi w dużym stopniu zależą od zaangażowania i indywidualnych predyspozycji.
Tak, trenujemy przez cały rok. Dysponujemy trzema przestronnymi salami treningowymi, które latem są klimatyzowane, dbając o komfort trenujących. Zapraszamy na treningi bez względu na pogodę czy porę roku.
Nie posiadamy tego rodzaju umowy. Aby trenować w naszym klubie, wystarczy wykupić wybrany karnet lub pojedyncze wejście. Oferujemy karnety na treningi grupowe oraz indywidualne. W zależności od potrzeb są to karnety od kilku do kilkunastu wejść, a także karnety Open. Możesz wybierać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.