Treningi indywidualne - High Kick Gym

Treningi indywidualne

Zapraszamy na treningi indywidualne z kickboxingu, boksu, MMA oraz personalne z treningu na siłowni, które umożliwiają opracowanie spersonalizowanych celów i ustalenie priorytetów pod względem planowanych efektów. Jasno określony plan, dopracowane techniki i ćwiczenia pozwolą osiągać konkretne, widoczne rezultaty. Dzięki stałej motywacji i wsparciu doświadczonego trenera można udoskonalić swoje umiejętności i rozwijać w dowolnym kierunku. Treningi indywidualne są niezwykle przydatne dla osób, które chcą robić postępy się we własnym tempie oraz dla zawodowych sportowców, a także osób z jasno określonymi, specyficznymi celami, jak przygotowanie do zawodów czy poprawa konkretnych sprawności. Oferujemy możliwość treningów indywidualnych dla dwóch osób lub w niewielkich grupach.

Korzyści:

Indywidualne podejście, szczegółowo opracowane treningi - ich intensywność i częstotliwość ułatwiają osiąganie celów, a także pozwalają wziąć pod uwagę szereg dodatkowych czynników wpływających na rozwój umiejętności i sprawności jak stan zdrowia, osobiste ograniczenia i predyspozycje. Dzięki treningom indywidualnym sięgasz po swój cel trafnie i szybko.

Prezentacja video

TRENINGI INDYWIDUALNE

KICKBOXING

KICKBOXING

Trening ułożony dla Ciebie. Naucz się podstaw kickboxingu i popraw sprawność fizyczną.

Czytaj więcej
BOKS

BOKS

Boks – sport walki, w którym wyprowadzane są tylko ciosy

Czytaj więcej
MMA

MMA

MMA – mieszane sztuki walki w stójce oraz parterze

Czytaj więcej
GRAPPLING

GRAPPLING

Grappling – rodzaj walki wykorzystujący techniki chwytów np. dźwignie, rzuty, obalenia. W tej dyscyplinie zabronione są uderzenia.

Czytaj więcej
TRENING SIŁOWY

TRENING SIŁOWY

Trening siłowy –polega na zwiększeniu siły i wytrzymałości.

Czytaj więcej

FAQ - Treningi indywidualne

Treningi indywidualne z Kick-boxingu lub innych dyscyplin to zajęcia 1:1 z trenerem. Podczas zajęć 100% uwagi trenera skupiona jest na Twojej osobie. Treningi indywidualne cechują się dużą skutecznością, szybkimi postępami i umożliwiają całkowicie indywidualne podejście oraz plan rozwoju. Treningi w małych grupach zaczynają się od dwóch osób i więcej. Trener dzieli swoją uwagę między wszystkich trenujących, dbając o ich własne cele i monitorując postępy. Decyzja o wyborze formy treningu zależy Tylko od Ciebie. Jeżeli nie wiesz, czy wybrać trening indywidualny, czy grupowy – skontaktuj się z nami lub odwiedź High Kick Gym, chętnie doradzimy i pomożemy podjąć właściwą decyzję.
Treningi indywidualne z Kick-boxingu to intensywne ćwiczenia w celu opanowania techniki oraz podnoszenia umiejętności walki. Trening indywidualny odbywa się według ustalonego planu treningowego, który dostosowany jest do wieku, poziomu umiejętności, płci oraz potrzeb trenującego. Na treningu indywidualnym uczysz się techniki, poprzez pracę w parze z trenerem na specjalnych przyrządach kickboxerskich, takich jak: tarcze tajskie, łapy trenera, worki. Dodatkowo intensywnie pracujesz nad wytrzymałością, siłą i mobilnością. Stała motywacja ze strony trenera ułatwia zaangażowanie całej uwagi w ćwiczenia, przynosząc szybkie i widoczne postępy w rozwoju umiejętności i sprawności fizycznej.
Treningi indywidualne dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. Celem takich treningów jest przede wszystkim maksymalne skupienie uwagi trenera na wszystkich aspektach rozwoju trenującego, optymalizacji indywidualnego planu treningowego z uwzględnieniem jego potrzeb i ograniczeń. Treningi indywidualne z Kick-boxingu Szczecin to idealny sposób na rozpoczęcie przygody ze sportami walki. Dzięki treningowi 1:1 z trenerem masz gwarancję pełnej uwagi skupionej na Twojej osobie. Dzięki temu trener ma możliwość wyeliminować wszystkie błędy treningowe. Treningi indywidualne przeznaczone są dla osób, którym zależy na szybkich postępach lub wymagają indywidualnego trybu ćwiczeń, np. przygotowanie do zawodów, a także dla wszystkich, którzy chcą optymalnie wykorzystać czas swoich ćwiczeń pod okiem trenera.
Stała obecność i pełna uwaga trenera podczas treningu indywidualnego gwarantuje bezpieczeństwo. Treningi indywidualne są dostosowane do trenującego pod każdym względem. Plan treningowy opracowany jest, biorąc pod uwagę wzrost, wiek, płeć oraz poziom umiejętności. Ważne są również cele. Głównym założeniem treningów indywidualnych jest optymalne wykorzystania czasu treningu, dostosowując intensywność do wszystkich wymienionych czynników. Takie podejście pozwala na bezpieczny trening, ale warto pamiętać, że jak w każdym sporcie kontuzje zdarzają się nawet zawodowym sportowcom i nie należy zniechęcać się do treningów z obawy przed kontuzjami. Doświadczenie i praktyka pozwala zminimalizować ryzyko kontuzji, a postępy przynoszą ogromną satysfakcję.
Oferta High Kick Gym to przede wszystkim treningi indywidualne z Kick-boxingu. Oprócz Kick-boxingu proponujemy także zajęcia indywidualne z boksu, treningi MMA Szczecin, a także BJJ. Specjalizujemy się w sportach walki, skupiając doświadczonych trenerów z każdej z tych dyscyplin. Treningi indywidualne Szczecin oraz treningi grupowe możliwe są zarówno z Kick-boxingu jak i pozostałych sztuk walki.
Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 796 129 017. Taka forma kontaktu pozwoli nam sprawnie umówić się na trening w pasującym obu stronom czasie. Oferujemy treningi z Kick-boxingu Szczecin, boksu oraz pozostałych dyscyplin o dowolnej porze dnia, co pozwala dostosować zajęcia do codziennych zajęć. Możesz również odwiedzić nas w siedzibie High Kick Gym i poznać trenerów oraz salę, a przy okazji umówić na trening. Skontaktuj się z nami, ustalimy wspólnie termin pierwszych zajęć, a następnie dopracujemy plan treningowy, który pozwoli Ci pogodzić codzienne obowiązki z regularnymi treningami.
Podstawą do komfortowego treningu jest wygodny strój sportowy, który nie krępuje ruchów i w którym czujesz się dobrze. W zależności od dyscypliny wskazane jest odpowiednie obuwie (w przypadku Kick-boxingu nie jest konieczne) oraz ręcznik i woda do picia. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z prysznica po treningu, zabierz ze sobą akcesoria kąpielowe oraz klapki i ręcznik. Na pierwsze treningi wszelki sprzęt sportowy typu rękawice i ochraniacze nie jest potrzebny. Jeżeli będzie potrzeba posiadania specjalistycznego sprzętu, trener podczas pierwszych zajęć powie o takiej konieczności. W High Kick Gym możesz zakupić zarówno akcesoria sportowe jak i wodę oraz inne napoje potreningowe.
Częstotliwość treningów ustalana jest indywidualnie z trenerem po omówieniu potrzeb oraz celów treningowych. Najczęściej zaleca się treningi indywidualne 3 razy w tygodniu, jednak nie jest to zasadą. Należy wziąć pod uwagę stopień zaawansowania, możliwości zdrowotne, dyspozycyjność oraz inne warunki, o które zapyta trener, ustalając spersonalizowany plan treningowy. Jeżeli dopiero rozpoczynasz treningi sztuk walki, nie warto się przeciążać, ale ważne, aby zachować regularność ćwiczeń. Bardziej zaawansowane osoby trenują nawet 5-6 dni w tygodniu. Najważniejsza jest opinia specjalisty, w tym przypadku trenera. On, znając Twoje możliwości i oczekiwania dobierze odpowiednią ilość i intensywność treningów oraz będzie dostosowywał je do postępów i możliwości.
Żywienie podczas treningów jest niezwykle ważne. Zarówno posiłki przed jak i po treningu. Posiłek potreningowy ma za zadanie uzupełnić utraconą w trakcie wysiłku energię. Musi więc być odpowiednio zbilansowany. Oprócz energii trzeba zregenerować mięśnie, jednocześnie dbając, aby posiłek nie był ciężkostrawny. Dietetycy sportowców zalecają zjedzenie niewielkiej wysokobiałkowej przekąski około godziny po treningu, a następnie po około godzinie pełny posiłek. Nieprawdą jest, że spalając dużo kalorii podczas treningu, możemy uzupełniać je wysokokaloryczną, ciężkostrawna żywnością. Tylko zdrowy, odżywiony organizm jest w stanie sprostać intensywnym treningom, a do uzyskania zdrowia naturalnymi sposobami odpowiednie żywienie i dieta bogata w zdrowe produkty jest niezbędna.
Nie ma konkretnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ postępy zależą od wielu czynników. Widoczne efekty uzyskuje się przede wszystkim, trenując regularnie i rzetelnie. Dużo zależy również od ilości treningów, a także odpowiedniego podejścia i dostosowania diety. Nie bez znaczenia jest również stan zdrowia i ewentualne ograniczenia nim spowodowane. Przy regularnych treningach, zaangażowaniu oraz rzetelnym podejściu do zalecanych przez trenera działań już po miesiącu zauważysz efekty, przede wszystkim: lepszą formę, mniejsze zmęczenie oraz większą łatwość w wykonywaniu ćwiczeń. Poprawa kondycji fizycznej to jeden z pierwszych zauważalnych efektów, mający duży wpływ na kolejne postępy przy systematycznych treningach.
Treningi indywidualne z Kick-boxingu Szczecin, boksu, MMA czy BJJ to oferta karnetów uzależnionych cenowo od ilości treningów w ciągu miesiąca. Karnet na cztery treningi kosztuje 480 zł, na osiem treningów w miesiącu: 840 zł, a możliwość odbycia aż dwunastu treningów indywidualnych to 1140 zł. Jest możliwość skorzystania z pojedynczego treningu w cenie 140 zł. Wykupienie karnetu umożliwia wykorzystanie treningów w ciągu 30 dni od daty zakupu.