Treningi personalne - High Kick Gym

Treningi personalne HKG

To nietypowe zajęcia, na których nie tylko popracujesz nad sylwetką i wzmocnisz ciało, ale również nauczysz się podstaw sztuk walki!

Trening personalny w naszym klubie różni się od typowych treningów z trenerem na siłowni, ponieważ my łączymy go z podstawami kickboxingu lub boksu. To niezwykle efektywne zajęcia, dzięki którym uzyskasz wymarzoną sylwetkę, jak i nauczysz się paru kombinacji walki, które wzmocnią Twoją pewność siebie. To urozmaici zwyczajne ćwiczenia, jakie odbywają się ma siłowni. U nas nie ma miejsca na monotonnie i nude, ponieważ co chwila dzieje się coś innego i nigdy nie wiesz na co trafisz tym razem. Dzięki tym częściom będziesz mógł wyładować swoje całodniowe napięcie i odstresować się. To godzina tylko dla CIEBIE! Rozluźnisz się dodając trochę aktywności w swoją tygodniową rutynę.

Prezentacja video

Co nas wyróżnia?

Nasze zajęcia pozwalają na odcięcie się od świata oraz rozładowanie napięcia, dzięki paru kopnięciom w worek lub na tarcze od razu poczujesz ulgę. Treningi personalne nie polegają na biciu się jak zawodowi pięściarze, a wzmocnieniu się i nabraniu pewności. Mocne ciało i głowa to połowa sukcesu, a my właśnie nad tym pomożemy Tobie popracować. Dzięki godzinnej aktywności sam zobaczysz jak z treningu na trening, twój organizm będzie wstanie podnieść większy ciężar i wzmocni się jego charakter. Sporty walki uczą również pokory oraz dyscypliny, jeśli będziesz sumienny to z nami osiągniesz swoje sportowe marzenia.

ZALETY NASZYCH ZAJĘĆ

 • Na sali jesteś tylko ty i trener, co pozwala skupić się na twoich indywidualnych celach oraz progresować we własnym tempie
 • Elementy sportów walki mogą być jako dodatek do ćwiczeń…. NIE MUSISZ SIĘ ICH BAĆ
 • Umawiając się pierwszy raz możesz zrezygnować z boksu albo kickboxingu i wybrać sam trening siłowy
 • Zajęcia ze sportów walki nie jest układane pod zawodników, ale osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w tych dyscyplinach, jednocześnie budując przy tym atletyczną sylwetkę
 • Nie musisz się obawiać obitej twarzy czy siniaków
 • Ciosy i kopnięcia to dodatek, który da trochę adrenaliny i pomoże szybciej zyskać wymarzony efekt
1DSC02750-min_Easy-Resize.com.jpg

 • Połączenie treningu ogólnorozwojowego ze sztukom walki urozmaica zajęcia i nie wprowadza monotonii
 • Nie ma mowy o nudzie i braku zmęczenia
 • Nasza kadra trenerska udowodni Tobie, że stać Ciebie na wiele więcej
 • Staniesz się silniejszy i pewniejszy siebie, a poprawa wyglądu będzie jedynie efektem ubocznym
 • Wzmocnisz swój charakter
 • Zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc trenera, kiedy coś Ci nie będzie pasować w twoim planie, po prostu to zmienicie
 • Komfort i bezpieczeństwo to dla naszej kadry priorytet, dlatego Twoje zadowolenie jest najważniejsze
1DSC02763-min_Easy-Resize.com.jpg

FAQ - Treningi personalne HKG

Stawki treningów z naszymi trenerami wahają się w granicach 100-160 zł. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
Cena za godzinę może się różnić, w zależności od tego, czy jest to trening pojedynczy, czy pakiet kilku spotkań. Cena jednej godziny treningu personalnego waha się w zakresie 100-160zł, natomiast trening dla dwóch osób kosztuje 220zł. Po więcej informacji zapraszamy do naszego cennika.
Czas potrzebny na osiągnięcie założonych celów treningowych z trenerem personalnym może się różnić. Standardowo sesje trwają między 45 a 60 minut, z zalecaną częstotliwością 1-3 razy na tydzień, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości.
Liczba zalecanych sesji z trenerem personalnym zależy od Twoich celów sportowych lub zdrowotnych. Niektórzy mogą wybrać kilka spotkań, aby poznać podstawy, inni mogą potrzebować długotrwałej współpracy na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki czy kondycji.
Inwestycja w trenera personalnego może przynieść znaczne korzyści, jeśli zależy Ci na dostosowaniu planu treningowego do Twoich potrzeb, poprawie motywacji, techniki wykonania ćwiczeń, czy też zapewnieniu bezpieczeństwa podczas treningu. Wartość takiej inwestycji zależy od osobistych priorytetów i celów fitness.
Miesięczne wydatki na trenera personalnego zależą od liczby sesji. Zakładając spotkania dwa razy w tygodniu przy średniej cenie 150 zł za sesję, miesięczny koszt wyniesie około 1200 zł. Warto jednak pamiętać, że trenerzy często oferują pakiety lub rabaty przy dłuższej współpracy, co może obniżyć całkowity koszt.