Treningi dla kobiet - High Kick Gym

Treningi dla kobiet

Treningi dla kobiet zostały opracowane z uwzględnieniem wymagań i specyfiki kobiecej sylwetki.  Od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 największa sala w naszym klubie jest zarezerwowana tylko dla kobiet, gwarantując optymalny komfort i swobodę podczas treningu. Oferujemy dwa rodzaje zajęć.

Zajęcia tylko dla kobiet świetnie wpływają na kształtowanie sylwetki. Poprawiają wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siłę, elastyczność, koordynację i zręczność.

PIERWSZY TRENING GRATIS

  • POPRAW KONDYCJĘ - Intensywne treningi pod okiem wymagającego trenera poprawią Twoją kondycję i wzmocnią wytrzymałość.
  • WZMOCNIJ CHARAKTER - Kickboxing to nie tylko trening wytrzymałości, ale również siły charakteru. Zbuduj pewność siebie i wzmocnij charakter poprzez systematyczne treningi.
  • ZADBAJ O SWOJE CIAŁO - Piękne i sprawne ciało poprawi komfort życia w każdej dziedzinie. Wykorzystaj swój potencjał, zadbaj o atrakcyjną sylwetkę, gibkość i sprawność.

Prezentacja video

TRENINGI TYLKO DLA KOBIET

Boks

Prezentacja video

Boks

To propozycja, która łączy elementy sztuki walki i fitnessu. Na treningu z aeroboksu uczestniczki poznają techniki bokserskie. Wykonujemy dynamiczne ćwiczenia na tarczach, workach, skakankach oraz sprzęcie bokserskim. Taki rodzaj aktywności połączony z elementami aerobiku to doskonały sposób na ruch, pozbycie się stresu, a także dawkę adrenaliny. Tego typu ćwiczenia pomogą spalić dużą ilość kalorii, a przy systematycznych treningach zadbać o piękną, umięśnioną sylwetkę.

CROSS KICK

CROSS KICK

Niezwykle popularny i doceniany przez kobiety trening ułatwiający osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Trening łączy ze sobą ćwiczenia aerobowe z treningiem wytrzymałościowym i oporowym. W trakcie zajęć uczestniczki wykonują od kilku do kilkunastu różnych ćwiczeń z powtórzeniami. Intensywność treningu oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia aktywują wszystkie partie mięśni, pozwalając osiągnąć zachwycające rezultaty i znacząco wpływając na poprawę wydolności fizycznej. Zajęcia tylko dla kobiet świetnie wpływają na kształtowanie sylwetki. Poprawiają wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siłę, elastyczność, koordynację i zręczność.